8,50-10,00 GBP/h

Bez języka od zaraz oferta pracy w Anglii dla par przy pakowaniu kawy Bradford

  • Miasto lub region: Bradford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 20 listopada 2019 20:23

Dla par oferta pracy w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Bradford dla pakowaczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godz. dla osób ze znajomości języka albo 10,00 GBP na godz. dla osób bez znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował zestawy promocyjne, w skład których wchodzi słoik kawy, kubeczek z logotypem producenta oraz innymi gadżetami;
  • wkładanie odpowiednio przygotowanego zestawu do kartonu oraz zamykanie opakowania;
  • zabezpieczanie niektórych partii towaru przez kradzieżą.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy;
  • możliwość wzięcia nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • zaletą będzie znajomość języka;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • bezkonfliktowość oraz pozytywne usposobienie;
  • zdolność do pracy w  zespole;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie około 50 GBP na tydzień od osoby za pokój;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • na miejscu pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności;
  • wsparcie polskiego koordynatora, gdy zajdzie taka potrzeba.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: red-dot@gmx.co.uk z odpowiednim tytułem: „Pakowanie kawy Bradford 11/19”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-tymczasowa-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 8775dd54a160204e