12,50 Eur brutto/h

Bez języka fizyczna praca Niemczy przy wykładaniu towaru od zaraz dla par Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 czerwca 2020 17:56

Dla par aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w sklepie na terenie Kolonii przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8, czyli 4 pary.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w sklepie;
  • wycieranie półek sklepowych;
  • zbieranie produktów, które porzucili klienci i odkładanie ich we właściwe miejsce;
  • wykładanie na półki nowych produktów;
  • aktualizowanie cen;
  • przygotowywanie ekspozycji itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy;
  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość przyjechania swoim samochodem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • bezpłatne zakwaterowanie (dla par są pokoje dwuosobowe) z telewizorem, łóżkiem i pościelą;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki;
  • środki ochronne;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • płatny urlop;
  • zapoznanie z obowiązkami i możliwość rozwijania się.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-w-sklepie-dla-par-bez-jezyka-wykladanie-towaru-koln/

ID ogłoszenia: 5615ee39b8fede6c

1 odpowiedź na “Bez języka fizyczna praca Niemczy przy wykładaniu towaru od zaraz dla par Kolonia”

  1. Można prosić nr kontaktowy?

Zostaw odpowiedź do Sylwiasta