9 euro brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz sortowanie odzieży

  • Miasto lub region: Tilburg
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 03:45

Aktualnie zatrudnimy pracowników fizycznych do sortowania odzieży używanej przy taśmie od zaraz. Holandia praca w Tilburgu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: 9 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania polegać będą na sortowaniu odzieży używanej. Pracę wykonuje się w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej. Pracownik każdą rzecz przegląda i rozdziela zgodnie z jakością.

Oczekiwania:

  • zręczność, zwinność
  • energiczność
  • dynamiczne tempo pracy
  • lojalność
  • elastyczność godzinowa – możliwość wypracowywania nadgodzin jeżeli zajdzie taka potrzeba

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku – możliwość powrotu do domu na święta
  • atrakcyjne warunki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zatytułowaną: “Sortowanie odzieży używanej” należy przesłać mailowo na adres:

Oferta wygasła

ID ogłoszenia: 8925642957e87aca

13 komentarzy na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz sortowanie odzieży”

  1. Jestem zainteresowana wraz z moim partnerem od grudnia okres świąteczny jak najbardziej pracujący. Posiadamy numer sofie oraz własny samochód. Język angielski oraz niemiecki komunikatywny. Prosimy o kontakt katelka94@wp.pl 791627634

  2. Sortowanie odzieeży używanej na 11 listopada 2015 @ 21:50

    witam państwa jestemy para i jestesmy zainteresowani pracąu pańśtwa i wyjazdem od zaraz to jest nasz numer kontaktowy503315709 czekamy na kontakt z waszej strony dziekujemy

  3. Witam
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, czy byłaby możliwość pracy przez 2 miesiące w roku 2016 tj. Czerwiec-lipiec?
    Proszę o kontakt 724124215.

  4. Jestesmy z zona zainteresowani praca. Jestesmy dyspozycyjni .Prosze o odpowiedz.

  5. od kiedy praca-sortowanie odzieży

  6. Sortowanie odzieży używanej na 21 listopada 2015 @ 11:40

    Witam jestem zainteresowana stałą pracą przy sortowaniu dzieży. bardzo prosze o kontakt. pozdrawiam marta

  7. karolka1204 na 24 listopada 2015 @ 15:00

    Witam,
    Jestem zainteresowana pracą. Czy byłaby możliwość pracy przez 2 miesiące w roku 2016 tj. lipiec- sierpień.
    Proszę o kontakt 790219543

  8. Witam:)jesli oferta nadal aktualna to jestem zainteresowana.pozdrawiam 🙂

  9. Witam jestem zainteresowany podjęciem takiej pracy razem z moja partnerką. Możemy wyjechać w każdej chwili. PROSZĘ O KONTAKT POD NUMER 726185274

  10. Witam jestem zainteresowana stałą pracą przy sortowaniu dzieży. bardzo prosze o kontakt 508825510. pozdrawiam agnieszka

  11. weronika,Krzysztof na 28 lutego 2016 @ 15:09

    Witam. Jestem zainteresowana państwa ofertą,własnie zjechałem z pół rocznego kontraktu,wraz z moim partnerem. Mój nr kontaktowy:+48791406768 . Szukamy pracy od zaraz.

  12. witam jestem bardzo zainteresowany ofertom pracy oto mój nr 697259630

  13. Solanna28 na 7 lipca 2016 @ 21:48

    Witam. Jestem zainteresowana praca. Proszevo kontakt pod nr tel 31 622 567 326.

Zostaw odpowiedź do józef