9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka Bremen

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 listopada 2016 03:07

Rekrutacja uzupełniająca do fizycznej pracy w Niemczech jako żywa maskotka. Niemcy praca w centrum handlowym dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: pracownik fizyczny – żywa maskotka
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Czas trwania umowy: od 25 listopada do 23 grudnia 2016
Liczba wakatów: 11

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w charakterze żywej maskotki, która będzie przechadzała się po centrum handlowym i rozdawała gratisy/ulotki oraz pozowała z dziećmi do zdjęć
  • pracownik otrzyma odpowiedni kostium

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • pozytywne nastawienie
  • poczucie humoru
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie statusu studenta
  • zorganizowanie i punktualność
  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • ukończenie pracy przed świętami i bezproblemowa możliwość powrotu do domu
  • bezpłatne zamieszkanie
  • darmowe przejazdu do i z pracy
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: zywamaskotka11/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-bremen/

ID ogłoszenia: 1000583377474da6e