2100-2500 euro brutto/mc

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza Monachium

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 02:23

Aktualna propozycja zatrudnienia w Monachium dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz jako pomocnik śmieciarza.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza
Miasto: Monachium, Niemcy
Zarobki: 2100-2500 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy fizycznej polegającej na ustawianiu kubłów pod śmieciarkę
  • dodatkowym obowiązkiem będzie wrzucanie worków z odpadami na pakę śmieciarki

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • bardzo dobra kondycja
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • zamieszkanie płatne 200 euro miesięcznie
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • młody i zgrany zespół
  • ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego, ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres podany poniżej:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem w tytule: „pomocnik-smieciarza/06/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 4385935d3143daed

2 komentarze na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza Monachium”

  1. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt nr.tel.889 100 476 pomocnik smieciarza/ 06 /2017

  2. pomocnik śmieciarza monachium na 11 września 2017 @ 17:47

    Witam jestem zainteresowany tym ogłoszeniem podjecie pracy od zaraz

Zostaw odpowiedź do Dariusz