15,50 € brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech odśnieżanie od zaraz Oberstdorf

  • Miasto lub region: Oberstdorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 lutego 2023 18:09

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2023 w Oberstdorfie bez znajomości języka przy odśnieżaniu. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oberstdorf.

Wynagrodzenie: 15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie odśnieżanie różnych powierzchni;
  • praca z wykorzystaniem szufli, łopat oraz odśnieżarek;
  • przy braku śniegu zadaniem będzie wykonywanie innych prac fizycznych, np. porządkowanie terenów zielonych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak nałogów;
  • umiejętność pracy we grupie;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • punktualna;
  • własna ocieplana odzież i obuwie.

Oferujemy:

  • tymczasową niemiecką umowę o pracę do marca 2023 albo dłużej – w zależności od pogody;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Odśnieżanie – Oberstdorf 02/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/odsniezanie-2023-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-oberstdorf/

ID ogłoszenia: 47163ebb64b273b1