od 25 600 CZK brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Czechach od zaraz na produkcji elektroniki Pardubice

  • Miasto lub region: Pardubice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 3 marca 2023 21:51

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Pardubicach bez znajomości języka na produkcji elektroniki. Zakwaterowanie bezpłatne zostanie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pardubice.

Wynagrodzenie: od 25 600 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przy linii produkcyjnej;
  • montowanie elektroniki na podstawie instrukcji;
  • kontrolowanie jakości i testowanie funkcji gotowych produktów;
  • praca na dwie zmiany po 12 godzin albo na trzy zmiany po 8 godzin.

Wymagania:

  • dokładność;
  • zręczność manualna;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • darmowy dojazd z Katowic do Czech, a potem darmowy powrót do Polski;
  • możliwość pobierania zaliczek;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • tanie obiady;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • czeską umowę o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: michal.kowalczyk@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-elektroniki-bez-znajomosci-jezyka-praca-czechy-od-zaraz-pardubice/

ID ogłoszenia: 13464025b0166e99