120 DKK/h brutto

Bez języka oferta pracy w Danii od zaraz na produkcji opakowań Kopenhaga 2017

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 02:49

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Kopenhadze na produkcji opakowań kartonowych. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miasto: Kopenhaga, Dania
Stawka godzinowa: 120 DKK na godzinę pracy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • praca na produkcji opakowań kartonowych przy obsłudze maszyny produkcyjnej do cięcia arkuszy – pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za kontrolę jakości, poprawianie niedoróbek, ostrożne ustawianie maszyny, sklejanie, pakowanie, składanie arkuszy
  • dbanie o maszynę produkcyjną – mycie, oliwienie, zgłaszanie awarii

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Danii
  • komunikatywność, otwartość, przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • możliwość pracy na nadgodziny
  • odpowiedzialność, wydajność

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na pół roku
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Danii, zapraszamy do wysyłania zgłoszenia zatytułowanego: “Dania praca na produkcji opakowań, Kopenhaga”, na adres:

  • Arbejdetilbyde@sol.dk

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-kopenhaga-produkcja-opakowan/

ID ogłoszenia: 267593f1a8b14d2d

4 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Danii od zaraz na produkcji opakowań Kopenhaga 2017”

  1. Marcin88892 na 21 czerwca 2017 @ 18:35

    Witam jest nas dwóch chętnych do podjęcia pracy mój numer kontaktowy to +4571650493

  2. Witam,
    chętnie podejmiemy pracę wraz z mężem proszę o kontakt pod numer tel. 662004084
    Dziękuje

  3. Dzień dobry jestem za interesowana tą ofertą pracy . Mogę zacząć od zaraz . Proszę o kontakt 503725505

Zostaw odpowiedź do Marcin88892