do ustalenia

Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz w Venlo pakowanie świec zapachowych

  • Miasto lub region: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 30 czerwca 2015 23:18

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Aktualnie zatrudnimy pracownika do pakowania świec zapachowych w hurtowni z Venlo od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz świec

Lokalizacja: Venlo

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca fizyczna na magazynie w hurtowni mającej siedzibę w Venlo.
  • Osoby zatrudnione pakują świece zapachowe znanej marki.
  • Do zadań należeć będzie również przeprowadzanie inwentaryzacji oraz innych prac zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • obowiązkowość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • sprawne liczenie w pamięci

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę zgodną z holenderskim prawem pracy
  • zatrudnienie na okres połowy roku
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 1215593011f07627