2000 - 2800 € brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie RTV od zaraz Bremen

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 listopada 2021 20:37

Hurtownia z Bremen potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie RTV. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2000 – 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • pracownik będzie przyjmował zwroty, zabezpieczał towary, pakował oraz kompletował zamówienia – przeważnie na paletach;
  • zadaniem będzie obsługiwanie skanera, wózka paletowego oraz komputera;
  • rozładowywanie dostaw itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • możliwość wykonywania pracy o charakterze fizycznym;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • płatny urlop;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 450 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem można kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-magazyn-hurtowni-rtv-w-bremen/

ID ogłoszenia: 606193e0bfefde4