2360 € brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech na produkcji czekolady od zaraz fabryka Köln

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 marca 2021 20:00

Fabryka z Kolonii szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie na produkcji czekolady bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na mc + dodatki i premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce wyrobów czekoladowych;
  • będą zapewnione środki bezpieczeństwa, które należy przestrzegać;
  • obsługiwanie urządzeń, dbanie o wysoką jakość produkcji, a także pakowanie oraz dbanie o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/02/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-na-produkcji-czekolady-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-w-koln/

ID ogłoszenia: 6726040f96a10486

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.