1650-1850 euro brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie RTV Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 maja 2017 03:32

Opcja zatrudnienia w Dortmundzie od zaraz przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni AGD. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni RTV
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Zarobki: 1650-1850 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • zbieranie towaru na magazynie ze sprzętem RTV
  • zdejmowanie produktów z półek
  • przygotowywanie towaru dla klientów indywidualnych oraz hurtowych
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • praca wykonywana będzie z użyciem skanera ręcznego
  • współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • wysoka motywacja
  • pracowitość, zaangażowanie, wydajność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • atrakcyjną pensję
  • możliwość rozwoju
  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Prosimy zainteresowanych o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM a także zgody na przetwarzanie danych osobowych na poniższy adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazynRTV/05/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-rtv-dortmund/

ID ogłoszenia: 901591a4eb6d9095