1650 euro brutto/mc + dodatki i premie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami 2017 Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2017 00:49

Aktualnie zatrudnimy osoby bez znajomości języka do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Oferta 2017 z Hamburga aktualna od zaraz przy kompletowaniu zamówień

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie a do tego liczne premie oraz dodatki
Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • zbieranie towarów na pelty za pomocą ręcznego wózka paletowego EPT ze wspomaganiem elektrycznym

Oczekiwania:

  • atutem będzie pełna mobilność – prawo jazdy i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • praktyczna zdolność do obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • wydajność i pracowitość
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie
  • pierwszą umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • premie oraz dodatki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazynznapojami/04/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-hamburg/

ID ogłoszenia: 32558ebf16dc1c98

4 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami 2017 Hamburg”

  1. Rafalgiwerski na 15 kwietnia 2017 @ 11:09

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy 697721558 pozdrawiam

  2. Praca w magazynie znapojami Hamburg j na 16 kwietnia 2017 @ 13:56

    Witam jestem zainteresowany pracą w magazynie posiadam doświadczenie oraz uprawnienia na wózki widłowe

  3. Praca w magazynie znapojami Hamburg j na 16 kwietnia 2017 @ 14:02

    Witam jestem zainteresowany pracą w magazynie posiadam doświadczenie oraz uprawnienia na wózki widłowe prawo jazdy kat abt

  4. Rafalgiwerski na 20 kwietnia 2017 @ 11:29

Zostaw odpowiedź do Rafalgiwerski