od 168,20 NOK brutto/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii magazyn sprzętu IT od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2020 20:21

Do podjęcia bez znajomości języka praca w Norwegii na magazynie hurtowni sprzętu IT. Zatrudnienie od zaraz w Drammen dla pomocnika. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: od 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przyjmował i rozładowywał dostawy, a także wprowadzał dane do systemu komputerowego;
  • inne zadania to: zbieranie zamówień, przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • pakowanie gotowych zamówień;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • umiejętność logicznego myślenia i podejmowania decyzji;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy na święta , za frekwencję itp. oraz urlop;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy dla najlepszych;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • wsparcie polski8ego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego me/12/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-ze-sprzetem-it-drammen/

ID ogłoszenia: 9785fe0a5712ce63