8,50 GBP brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Anglii przy choinkach od zaraz leśnictwo Oxford UK

  • Miasto lub region: Oxford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2021 20:17

Możliwość podjęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz w leśnictwie na terenie Oxfordu przy choinkach. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Oxford.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie ścinanie, pakowanie oraz załadunek drzewek świątecznych na samochody dostawcze;
  • wykonywanie również prac porządkowych na plantacji.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka;
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w branży drzewnej lub leśnej;
  • umiejętność obsługi piły spalinowej;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność do końca 2021 roku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • premię uznaniowa na koniec kontraktu;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przyjedzie nie miejsce;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Oxfordu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „choinki Oxford”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-lesnictwie-bez-jezyka-przy-choinkach-od-zaraz-oxford-uk/

ID ogłoszenia: 63661afa49966c38