6000-12000 PLN brutto

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach malin 2021 Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2021 04:34

Pracodawca z Hamburga szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez języka przy zbiorach malin. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 6000 – 12000 PLN brutto na mc (stawki akordowe, ale można tyle zarobić).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin na polu.

Wymagania:

  • status osoby uczącej się;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zgrany zespół polskich współpracowników;
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie;
  • pracę przez 6 – 7 dni w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy sezonowej, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +49 15 17 59 67 248 (na wiadomości SMS nie odpowiadamy).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-zbiory-malin-bez-znajomosci-jezyka-2021-hamburg/

ID ogłoszenia: 305610c9dd304345