100 SEK/h lub na akord

Bez języka oferta sezonowej pracy w Szwecji zbiory truskawek od zaraz 2021

  • Miasto lub region: Szwecja
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 28 czerwca 2021 22:34

Do podjęcia sezonowa praca w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 od zaraz dla pracowników przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: 100 SEK brutto na godz. albo na akord – 4,25 SEK za pojemnik.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kobiet;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek;
  • po zbiorach zadaniem będzie praca przy przenoszeniu sadzonek do tuneli, ściąganiu folii, a także wykonywanie innych prac na plantacji.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 20 SEK na dzień;
  • pracę po przynajmniej 8 godzin dziennie – w zależności od zapotrzebowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowana pracą sezonową mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

733 080 561

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-dla-pan-przy-zbiorze-truskawki-w-szwecji-CID4-IDKcMAl.html

ID ogłoszenia: 7060da1d74a73e2