do uzgodnienia

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii 2017 od zaraz na produkcji kanapek Amsterdam

  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:48

Oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz na produkcji kanapek w firmie cateringowej. Ogłoszenie 2017 z Amsterdamu dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Start: od zaraz
Lokalizacja: Amsterdam, Holandia
Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie brał udział w przygotowywaniu kanapek oraz zestawów śniadaniowych i obiadowych które są sprzedawane w liniach lotniczych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdów – kat.B
  • możliwość pracy w chłodni
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość języka holenderskiego)
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • zamieszkanie
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • bardzo dobre zarobki wypłacane raz na tydzień przelewem na konto walutowe
  • holenderską umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na jeden z poniższych adresów:

  • espradom@euroservices.com.pl
  • biuroradom@euroservices.com.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-amsterdam/

ID ogłoszenia: 74558f62e60f2f20