9,23 euro/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz na produkcji kosmetyków

  • Miasto lub region: Niemcy
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 00:43

Możliwość zatrudnienia dla par w fabryce kosmetyków. Opcja pracy w Niemczech na produkcji dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,23 euro za godzinę brutto oraz możliwość otrzymania premii za frekwencję

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu prostych zadań pomocniczych przy produkcji kosmetyków
  • zadaniem pracownika będzie przygotowanie towarów do dystrybucji
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy pracach produkcyjnych
  • zaangażowanie i sumienność
  • brak spóźnień
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym autem
  • dużą zaletą będzie komunikatywna znajomość języka, jedna osoba na parę
  • odpowiedzialność i pracowitość

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie – około 1000-1200 euro netto po odliczeniu kosztów mieszkania
  • legalną pracę w Niemczech
  • zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach z wyposażoną kuchnią oraz internetem
  • dużą ilość godzin tygodniowo
  • pracę na stabilnych warunkach w znanej na rynku niemieckim firmie
  • dodatki za pracę w nocy oraz na nadgodziny – 25% stawki podstawowej
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

lukasz.holody@mg-solutions.pl z dopiskiem “PKOSM/SCHE/N”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-produkcja-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 79858dbeeaf328b9

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz na produkcji kosmetyków”

  1. Rafalgiwerski na 4 kwietnia 2017 @ 16:15

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy 697721558 pozdrawiam