134,60 SEK/ h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz produkcja zabawek Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 28 marca 2018 01:54

Chętnie zatrudnimy od zaraz w fabryce zabawek z Uppsali osoby bez znajomości języka. Oferta pracy w Szwecji na produkcji przy montażu elementów z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 134,60 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się montażem części zabawek na jednym z etapów procesu produkcji
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie oraz dbanie o jakość produktów oraz utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zręczność
  • szybkie wykonywanie zadań
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pełna samodzielność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • możliwość brania nadgodzin
  • dodatki do wynagrodzenia
  • zamieszkanie w cenie 3000 SEK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy prosimy o wysyłanie CV oraz LM na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem “Produkcja zabawek, Uppsala 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-szwecji-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-uppsala/

ID ogłoszenia: 4215ab628232cb45

1 odpowiedź na “Bez języka ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz produkcja zabawek Uppsala”

  1. Marcin Pichla na 6 maja 2018 @ 12:43

    W odpowiedzi na ofertę pracy na produkcji zabawek w Uppsali pragnę zaproponować swoją kandydaturę na to stanowisko , o ile oferta jest jeszcze aktualna.
    Pozdrawiam.

    Marcin Pichla

Zostaw odpowiedź do Marcin Pichla