4700 PLN brutto/mc

Bez języka praca Czechy od zaraz dla par produkcja elektroniki Pardubice 2021

  • Miasto lub region: Pardubice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 17:21

Bez znajomości języka potrzebne osoby do pracy w Czechach na produkcji i montażu elektroniki. Zatrudnienie z zakwaterowaniem od zaraz w Pardubicach dla par.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pardubice.

Wynagrodzenie: 4700 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji i montażu elektroniki w pozycji stojącej;
  • pracę na dwie lub trzy zmiany.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i dokładność;
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwu- lub trzyzmianowym.

Oferujemy:

  • do podjęcia łatwą pracę bez doświadczenia;
  • czyste i nowoczesne środowisko pracy;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bonusy indywidualne i wydajnościowe;
  • czeską umowę o pracę;
  • nadgodziny;
  • darmowy dojazd do Czech;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Czechach, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 665 777 463

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-praca-czechy-produkcja-i-montaz-elektroniki-od-zaraz-w-pardubicach/

ID ogłoszenia: 1496008435c7b110