8,80 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy magazyn z elektroniką od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 17 lipca 2015 12:48

Od zaraz zatrudnimy pracowników na magazyn z elektroniką przy obsłudze dostaw i zbieraniu zamówień. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 8,80 euro brutto za godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace fizyczne związane z obsługą dostaw, rozkładaniem towarów w odpowiednie miejsca na magazynie, przygotowaniem zamówień.
    Inne prace np. inwentaryzacyjne również mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • niemiecka umowa o pracę z ubezpieczeniem oraz składkami
  • umowa będzie podpisana bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 23755a66f2a020c1

ilość wszystkich wyświetleń: 2045, dzisiaj: 1