12,50€ brutto/h +dodatki

Bez języka praca Niemcy w Lipsku dla kierowcy kat.B od zaraz jako dostawca pizzy 2020

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2020 23:24

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech jako dostawca pizzy. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka dla kierowcy kat.B. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz. + dodatki i napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla włoskiej restauracji przy rozwożeniu dań gotowych – przeważnie pizzy, a także sałatek i makaronów;
  • w obecnej sytuacji płatności realizowane są tylko elektronicznie albo z użyciem kart płatniczych.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz brak punktów karnych;
  • brak nałogów;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • umiejętność liczenia w pamięci;
  • samodyscyplina;
  • bez znajomości j niemieckiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • chęć nauki języka niemieckiego;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć nauczenia się ;podstawowych zwrotów w j. niemieckim jeszcze przed wyjazdem;
  • przyjazne nastawienie do ludzie i pracy.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc;
  • bardzo dobre dodatki do pensji podstawowej;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • środki ochrony osobistej;
  • ubezpieczenie;
  • przeszkolenie z BHP;
  • służbowy samochód i telefon komórkowy.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-lipsk/

ID ogłoszenia: 7015f2d7d38b0ab7