do ustalenia

Bez języka praca w Anglii od zaraz na magazynie przy pakowaniu Liverpool

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 lipca 2015 02:43

Magazyn z Liverpoolu poszukuje pracownika do pakowania i zbierania zamówień. Oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Liverpool, Anglia

Start: Od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Prace fizyczne na magazynie spożywczym.
  • Do zadań należeć będzie obsługa zleceń. Pracownik będzie przygotowywał towary dla sklepów średnich.
  • Niezbędne będzie korzystanie ze skanera oraz wózka widłowego.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby z licencją na obsługę wózków widłowych
  • preferujemy doświadczenie
  • konieczne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • zorganizowanie
  • obowiązkowość
  • duża odpowiedzialność

Oferta:

  • praca od zaraz zgodna z brytyjskim prawem pracy
  • zatrudnienie bez konieczności porozumiewania się w języku angielskim

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy.

ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 78155972a7b5d5ff

3 komentarze na “Bez języka praca w Anglii od zaraz na magazynie przy pakowaniu Liverpool”

  1. Jaroslaw Mielniczak na 5 lipca 2015 @ 11:26

    Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy przy zbieraniu zamowien. Pracowalem juz w UK jako order Picker. Mój numer telefonu 07871624638

  2. ANDRZEJ BIAŁECKI na 29 lipca 2015 @ 17:39

    witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam uprawnienia na wózki widłowe wszystkich typów z wymianą na butle z gazem

  3. Joanna i Krzysztof na 29 września 2015 @ 21:19

    Jesteśmy parą chcemy podjąć pracę od zaraz prosimy o kontakt 501933587

Zostaw odpowiedź do ANDRZEJ BIAŁECKI