od 23700 CZK netto/mc

Bez języka praca w Czechach od zaraz na magazynie jako operator wózka widłowego Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 17 września 2020 18:53

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Czechach na magazynie. Zatrudnienie w Mladá Boleslav bez znajomości języka dla magazynierów – operatorów wózków widłowych.

Stanowisko: magazynier – operator wózka widłowego.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 23 700 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie jako operator wózka widłowego (tylko wysoki skład);
  • przyjmowanie dostaw towaru oraz rozkładanie go na terenie magazynu;
  • załadowywanie zamówień;
  • praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – bez uprawnień UDT;
  • dokładność;
  • chęć wykonywania pracy czasami w weekendy i nadgodziny.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • czeską umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień;
  • od 16 do 20% wynagrodzenia brutto premii za wydajność oraz premię motywacyjną (za obecność) w wysokości 1500 CZK na mc;
  • +10 CZK na godz. dodatku za pracę na zmianie popołudniowej oraz +30 CZK na godz. dodatku za pracę na zmianie nocnej;
  • nadgodziny od poniedziałku do piątku płatne 25%, a w sobotę – niedzielę wynoszą 50%, a w niedzielę będzie to 150%;
  • pomoc koordynatorów;
  • po 3 miesiącach możliwość otrzymania zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl

Można również zadzwonić pod numer telefonu: +48 536 709 801 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-bez-jezyka-na-magazynie-jako-operator-wozka-widlowego-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 5295f63911625b38