2200-2500 PLN

Bez języka praca w Czechach od zaraz na produkcji smartfonów 2019 Ostrawa

  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2019 20:00

Możliwość podjęcia od zaraz atrakcyjnej pracy w Czechach na produkcji smartfonów. Zatrudnienie 2019 w Ostrawie bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 2200 – 2500 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie telefonów komórkowych przy linii montażowej.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdanie testów zręcznościowych, które odbędą się w Ostrawie;
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • brak nocnych zmian i wolne weekendy;
  • wynagrodzenie w wysokości około 18 500 CZK;
  • dodatek na paliwo w wysokości 1500 CZK;
  • dostęp do stołówki z jedzeniem i napojami;
  • po okresie próbnym możliwość awansowania na wyższe stanowisko;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn;
  • pakiet rekreacyjny.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Ostrawie na produkcji smartfonów proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 713822636.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ostrawa-praca-w-czechach-przy-produkcji-smartfonow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 415d52f43e61ddc