4300-5300 PLN brutto/mc

Bez języka produkcja lamp samochodowych dam pracę w Czechach 2021 od zaraz Nowy Jiczyn

  • Miasto lub region: Nowy Jiczyn
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 22 marca 2021 20:05

Dla pracowników produkcji możliwość podjęcia pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 od zaraz w Nowym Jiczynie na produkcji lamp samochodowych przy ich montażu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: 4300 – 5300 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji lamp samochodowych, gdzie zadaniem będzie wykonywanie prostych prac montażowych, a także obsługa maszyn;
  • praca w tempie;
  • zatrudnienie na trzy zmiany.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobre zdrowie;
  • punktualność;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy i dodatki;
  • raz w tygodniu możliwość pobrania zaliczki;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce;
  • bezpłatny dojazd do/z pracy – Jastrzębie, Wodzisław, Gorzyce, Chałupki oraz Cieszyn;
  • 25 dni urlopu;
  • zatrudnienie w czystym i nowoczesnym zakładzie;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-na-produkcji-lamp-samochodowych-od-zaraz-nowy-jiczyn/

ID ogłoszenia: 5716058c6283d160