na akord DKK

Bez języka sezonowa praca Dania od czerwca 2020 przy zbiorach truskawek i grochu Viborg

  • Miasto lub region: Viborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 18:19

Od czerwca 2020 możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Danii przy zbiorach truskawek i grochu. Zatrudnienie w Viborg bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Viborg.

Wynagrodzenie: na akord DKK.

Start: od czerwca 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie zbieranie truskawek i grochu.

Wymagania:

  • praca dla kobiet w wieku 18 – 55 lat;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dostępność od czerwca do 25 sierpnia 2020.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (truskawki 6,67 DKK + 12,5% wakacje = 7,50 DKK, a do tego bonus za jakość i przebywanie cały sezon za każdy kilogram 0,45 DKK + 12,5% = 0,50 DKK, co daje wszystkiego 8,00 DKK, natomiast groch 8,00 DKK za kg +12,5% = 9,00 DKK za kg.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: tmazena@gmail.com

Źródło: praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-danii-przy-zbiorach-truskawek-i-grochu-2020-viborg/

ID ogłoszenia: 7625e3d7a22b7267