na akord

Bez języka sezonowa praca Niemcy zbiory szparagów kwiecień 2023 Niedersachsen

  • Miasto lub region: Niedersachsen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 listopada 2021 21:03

Od kwietnia 2023 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Niedersachsen dla Polaków przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niedersachsen.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od kwietnia 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana na polu;
  • zadaniem będzie ręczne zbieranie szparagów;
  • szparagi będą wycinane z użyciem specjalnego nożyka.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pracę na 2 miesiące;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • sezonową umowę o pracę;
  • zatrudnienie od kwietnia do końca czerwca 2022.

Aplikacja:

Zgłoszenia osoby zainteresowane mogą wysyłać na adres e-mail: jobs@arkenberger-spargelhof.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-od-kwietnia-2022-bez-jezyka-zbiory-szparagow-niedersachsen/

ID ogłoszenia: 43661a13b843f327