10000 PLN brutto/mc

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od maja 2021 przy zbiorach truskawek Rövershagen

  • Miasto lub region: Rövershagen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 2 grudnia 2020 16:34

Od maja 2021 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Rövershagen bez języka dla pracowników sezonowych z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: 10000 PLN brutto na mc, a przy innych pracach, takich jak pielenie – 9,60 € netto na godz.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie owoców miękkich, a także innych zadań dodatkowych – pielenie.

Wymagania:

  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • brak uzależnień;
  • chęć podjęcia pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • bezpieczne środowisko pracy;
  • zakwaterowanie, śniadanie oraz obiad w cenie 10 €;
  • darmowe usługa prania, Internet po wi-fi, a także możliwość wypożyczenia dobrej jakości odzieży przeciwdeszczowej;
  • aplikacja na telefon, aby śledzić swoje wyniki pracy;
  • pracę od maja 2021 na przynajmniej 50 dni;
  • istnieje także możliwość pracy przez 3 miesiące.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

  • 94 36 62 712 – od poniedziałku do piątku (10.00 – 14.00);
  • +48 606 287 948 – we wtorki i czwartki (20.00 – 21.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2021-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-rovershagen/

ID ogłoszenia: 2645fc7ac53b76a5