124,50 SEK na godz.

Bez języka Szwecja praca dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 22:02

Dla par aktualna od zaraz praca w Szwecji przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Sztokholmie dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 124,50 SEK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie ręcznie wkładał pralinki czekoladowe do plastikowych opakowań;
  • zadaniem będzie także przeprowadzanie kontroli jakości, a także zdejmowanie z taśmy wybrakowanych czekoladek.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak nałogów;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność dbania o porządek na swoim stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • szwedzką umowę, która zostanie podpisana bezpośrednio z pracodawcą;
  • pracę najpierw na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 SEK na mc od osoby albo 6000 SEK na mc od pary;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z aktualnymi danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-szwecji-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-w-sztokholmie-2020/

ID ogłoszenia: 1385ef4a4e6141af

2 komentarze na “Bez języka Szwecja praca dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz Sztokholm”

  1. Praca przy pakowaniu czekoladek na 1 lipca 2020 @ 14:54

    Witam
    Jestem zainteresowany proponowanym zatrudnieniem przy pakowaniu slodyczy.Znam j.niemiecki biegle i j.szwedzki podstawowy .Posiadam numer personalny jak i zameldowanie na terenie Szwecji .Mozemy podjac prace w parze z moja partnerka..
    Prosze podac w jakim jezyku przeslac Cv

  2. Dzień Dobry,

    Jestem zainteresowana pracą w fabryce w Sztokholmie od zaraz.

    Pozdrawiam