124,50 SEK brutto/h

Bez języka Szwecja praca przy pakowaniu czekoladek od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 19:50

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Sztokholmie dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 124,50 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca w fabryce czekoladek przy ich ręcznym pakowaniu;
  • przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów pod względem wizualnym, a także przekładanie produktów do opakowania plastikowego;
  • praca na linii produkcyjnej;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy, zwinność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • odpowiedzialne i uczciwe wykonywanie swoich zadań;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak uzależnień;
  • sprawność manualna;
  • chęć podjęcia pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 SEK na mc;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-szwecji-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-sztokholm-2019-2020/

ID ogłoszenia: 6315decbdbcef339