10,00 - 12,00 GBP brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz pakowanie przekąsek w Londynie

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 22 lutego 2023 19:24

Na linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP brutto na godz. z darmowym zakwaterowaniem albo 12,00 GBP brutto na godz. bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji stojącej;
  • zadaniem będzie pakowanie słonych przekąsek do kartonów;
  • w fabryce produkowane są chipsy, słone paluszki, chrupki i mieszanki orzechów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji;
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy przy ruchomej taśmie;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziana znajomość HACCP oraz ISO 22000.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w samodzielnych pokojach z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie dla najlepszych pracowników;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • odzież roboczą;
  • szkolenie z zakresu BHP oraz HACCP.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Londyn 2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz-2023-w-londynie/

ID ogłoszenia: 24163f64d9160378