8,85 GBP/h brutto

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz przy pakowaniu perfum Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 18 października 2017 23:55

Możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w firmie dystrybucyjnej z Londynu dla osób bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Wynagrodzenie: 8,85 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie rozpakowywanie pudełek z perfumami, a następnie powtórne pakowanie oraz naklejanie nowych etykiet i umieszczanie zabezpieczeń

Wymagania:

  • spostrzegawczość
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczeniu przy pakowaniu na magazynie
  • status osoby niekaranej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • zręczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u angielskiego pracodawcy
  • dobre zarobki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • płatne lokum w mieszkaniu za 80 GBP od osoby tygodniowo
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów i formalności

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości należy napisać „pakowanie perfum Londyn 10/2017”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-przy-pakowaniu-perfum-bez-jezyka-w-londynie-2017/

ID ogłoszenia: 1459e73a2da813c

ilość wszystkich wyświetleń: 1534, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz przy pakowaniu perfum Londyn”

  1. Czy oferta jest wciąż aktualna poniewaz jestem zainteresowana? 🙂