9,65 - 10,25 GBP brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca produkcja detergentów od zaraz Wolverhampton

  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 18:37

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Wolverhampton bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wolverhampton.

Wynagrodzenie: 9,65 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 10,25 F+GBP brutto na godz. dla osób ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • wykonywanie zadań na linii produkcyjnej;
  • wykonywanie różnych zadań zgodnie z zapotrzebowaniem pracodawcy.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w branży produkcyjnej;
  • chęć podjęcia pracy na 3 zmiany, również w nocy;
  • brak uzależnień;
  • mile widziana znajomość angielskiego;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • buty ochronne z noskiem we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • strój roboczy i ochronny;
  • bezpłatne zakwaterowanie przez trzy pierwsze miesiące zatrudnienia, a potem pomoc w znalezieniu własnego;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV, mile widziane w języku angielskim, prosimy kierować na adres e-mail:

smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Wolverhampton

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-wolverhampton/

ID ogłoszenia: 10464415472402b3