18500 CZK +premie

Bez znajomości języka Czechy praca dla par od zaraz na produkcji elektroniki Brno 2020

  • Miasto lub region: Brno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 16 maja 2020 04:36

Dla par oferta aktualnej od zaraz pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Brnie dla Polaków na produkcji elektroniki z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brno.

Wynagrodzenie: 18 500 CZK brutto + premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie oraz przeprowadzanie wizualnej kontroli elementów elektronicznych;
  • pracownik będzie zajmował się również produkcją oraz montowaniem komputerów i serwerów;
  • praca także dla kobiet i par.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialność;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • możliwość wykonywania pracy na stojąco.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę;
  • pracę na dwie zmiany;
  • pracę przez trzy dni w tygodniu, czyli niedziela, poniedziałek, wtorek albo środa, czwartek i piątek;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 1500 CZK netto bonusu za ilościowe wyniki w pracy;
  • za przepracowany miesiąc bez absencji można otrzymać dodatek w wysokości 2000 CZK brutto;
  • możliwość brania zaliczek raz w tygodniu w wysokości 1500 CZK;
  • przeciętne zarobki wynoszą 3050 PLN netto;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz transport do pracy;
  • 20 dni urlopu;
  • po okresie próbny jest możliwość brania nadgodzin;
  • bony żywnościowe 80 CZK, gdzie 55% opłaca pracodawca.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: izabela.krawczyk@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 533 608 709

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-elektroniki-od-zaraz-brno/

ID ogłoszenia: 775ebe9e2dbfdd6