2800-3900 PLN brutto/mc

Bez znajomości języka Czechy praca od zaraz przy pakowaniu żywności w Opawie

  • Miasto lub region: Opawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 18:00

Zatrudnienie dla pakowaczy bez znajomości języka w Opawie na linii produkcyjnej. Aktualna od zaraz praca w Czechach dla Polaków przy pakowaniu żywności.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Opawa.

Wynagrodzenie: 2800 – 3900 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie detali do zbiorczych opakowań;
  • dbanie o wysoką jakość produktów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania zasad, które panują w zakładzie;
  • podzielność uwagi;
  • spostrzegawczość, a także systematyczność;
  • zręczność manualna;
  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • dokładność i solidność;
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym autem.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym;
  • umowę o pracę podpisywaną z czeską agencją pracy;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach oraz w soboty i niedziele, a także w święta;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • bezpłatny transport z Jastrzębia Zdroju.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

530 050 827

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-zywnosci-od-zaraz-opawa/

ID ogłoszenia: 31060f9706cdb74f