40 GBP/dziennie

Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Anglii na myjni ręcznej od zaraz Deptford

  • Miasto lub region: Deptford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 21:47

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii na myjni ręcznej dla Polaków bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Oferta z Deptford od zaraz przy myciu i sprzątaniu aut.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Deptford
Wynagrodzenie: 40 GBP za dzień

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na myciu samochodów. Należy również czyścić wnętrze aut w zależności od życzenia klientów.

Wymagania:
– zatrudniamy pracowników silnych fizycznie, wytrzymałych
– dobre zdrowie
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– zaangażowanie, niezawodność, zaradność
– punktualne stawianie się w pracy
– zależy nam na osobach potrafiących szybko wykonywać zadania
– chęć podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:
– napiwki od klientów
– zatrudniamy również kobiety
– możliwość podjęcia pracy jedynie w weekendy
– zdobycie nowego doświadczenia
– podjęcie stanowiska bez konieczności znajomości języka angielskiego
– dobre wynagrodzenie
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
W celu podjęcia pracy należy zarejestrować się za pomocą strony: http://londynek.net/jobs/PRACA+NA+RECZNEJ+MYJNI+SAMOCHODOWEJ+Londyn+Deptford+Kierowcy+Transport+Autoservice+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=773749

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-anglii-na-recznej-myjni-samochodowej-deptford-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 2735682bec8eeb36