160 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu owoców Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2020 19:11

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Oslo przy sortowaniu owoców z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym sortowaniu owoców egzotycznych;
  • praca siedząca przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie również przeprowadzanie kontroli jakości owoców.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • dostępność od zaraz na najbliższe pół roku;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na pół roku;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracę fizyczną w Oslo, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-oslo/

ID ogłoszenia: 7485e5fd9f24b3a2

2 komentarze na “Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu owoców Oslo 2020”

  1. praca przy sortowaniu na 2 maja 2020 @ 12:39

    jestem zainteresowany propozycją pracy.Pozdrawiam Piotr Janusz.

  2. praca przy sortowaniu na 4 lipca 2020 @ 13:34

    witam jeśli da miejsca jestem zainteresowany mam również 3 osoby chętne do pracy jezyk angielski umiem w stopniu dobrym/na bardzo dobrym