8,60 GBP brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii dla par pakowanie słodyczy od zaraz Liverpool

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 16 listopada 2021 20:38

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie w Liverpool’u dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby albo 2 pary.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy dystrybucyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy i zestawów promocyjnych;
  • obowiązki są wykonywane przy linii produkcyjnej;
  • aktualnie pakuje się promocyjne zestawy czekoladowych słodyczy z motywem mikołajkowym i bożonarodzeniowym.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • otwartość, komunikatywność;
  • umiejętność wykonywania bezkonfliktowej pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie ze stołówką oraz kantyną;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę w zgranym międzynarodowym zespole;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • opcję przedłużenia zatrudnienia na 2022 rok dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 11/2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-promocyjnych-w-livepoolu/

ID ogłoszenia: 4586193d2bb324ea