8,40 GBP/h

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii pomocnik na budowie od zaraz Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 października 2015 04:13

Firma budowlana z Londynu zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko pomocnika budowlanego. Anglia praca na budowie dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Stawka godzinowa: 8,40 GBP na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania remontowo wykończeniowe
  • wspieranie prac zespołu
  • pomoc we wszelkich pracach budowlanych -zabezpieczenie i przygotowanie powierzchni, malowanie, przygotowywanie materiałów, stawianie ścianek działowych, itp.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie budowlane
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zatrudnienie na przynajmniej 3 miesiące
  • zorganizowane lokum
  • każdy pracownik ma zapewnione ubezpieczenie

Aplikacja:
Zapraszamy chętnych do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na adres:

Oferta nieaktualna

ID ogłoszenia: 825626d88311fe2

ilość wszystkich wyświetleń: 4366, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Anglii pomocnik na budowie od zaraz Londyn”

  1. Jestem zainteresowany ogłoszeniem na 18 grudnia 2015 @ 08:00

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem mam 27 lat zdrowy nie mający uzależnień z alkoholem.Punktualny z zaangażowaniem podchodzę do wykonywanej pracy. Brak udokumentowanego doświadczenia lecz zapewniam że takie posiadam. Pracowałem w Anglii przez trzy miesiące na budowie.

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam doświadczenie prac wykączeniowych oraz prac przy dociepleniu budynków mam 27 lat punktualny zorganizowany brak uzależnień alkoholowych proszę o kontakt 690934056

  3. Witam mam 39lat od 18 lat pracuje przy pracach ogulnobudowlanych czyli kafelki regipsy tapety co-wod -kan-gaz itp. Pelna dokumentacja poszukoje pilnie pracy tel.789422631