31 000 CZK

Bez znajomości języka dam pracę w Czechach na produkcji samochodów od zaraz Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2020 17:26

Fabryka z Mladá Boleslav poszukuje od zaraz osób do pracy w Czechach na produkcji samochodów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 31 000 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie obsługiwał linię produkcyjną, montował samochody i obsługiwał maszyny;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wykształcenie podstawowe;
  • chęć przeprowadzki do Czech.

Oferujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie w wysokości: 24 748;
  • 1 500 dodatku grupowego po trzech miesiącach pracy;
  • zmiana popołudniowa płatna jest 10 CZK na godz., nocna – 30 CZK na godz., nadgodziny w wysokości 25% , praca w takcie 1000 na mc;
  • bonus na start w wysokości 12 000 CZK – po 3 miesiącach jest to 5 000 CZK, a po 6 miesiącach – 7 000 CZK;
  • 12 000 CZK premii na Boże Narodzenie oraz 10 000 CZK premii kwietniowej po przepracowaniu 6 miesięcy;
  • 25 dni urlopu;
  • zniżkę na zakup samochodu Škoda;
  • możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę po 12 miesiącach;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zmiany ośmiogodzinne albo tryb ciągły.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie SMS-a o treści: SKODA pod numer telefonu: +42 07 34 183 875

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-czechach-na-produkcji-samochodow-mlada-boleslav-2020/

ID ogłoszenia: 275e98654179e38