124,60 DKK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Danii na produkcji dań gotowych od zaraz Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 16 maja 2020 04:38

Fabryka spożywcza z Odense potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Danii. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji dań gotowych z zakwaterowaniem bezpłatny, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP;
  • prace produkcyjne, które polegają na: kontrolowaniu jakości, samodzielnym przygotowywaniu posiłków oraz obsługiwaniu urządzeń produkcyjnych;
  • zadaniem będzie również pakowanie gotowego już produktu.

Wymagania:

  • samodyscyplina, punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • przestrzeganie zasad BHP – również odnośnie stroju i makijażu.

Oferujemy:

  • próbną duńską umowę o pracę, a później, gdy pracownik sprawdzi się, to kolejna umowa zostanie podpisana na rok;
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • strój służbowy;
  • pełny wymiar godzin.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: sikker2020@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/24/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-danii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-odense/

ID ogłoszenia: 2275ebe8a7cc2fd7