od 9,70 €/h

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Oss 2019

  • Miasto lub region: Oss
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2019 20:24

Firma z Oss poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: od 9,70 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień w magazynie, który zaopatruje drogerie;
  • pakowanie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów, które są pakowanie.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na minimum 10 tygodni lub na stałe;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym;
  • możliwość pracownia w systemie zmianowym;
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, brak stawki wiekowej, a do tego dodatki zmianowe;
  • zakwaterowanie odpłatne w pokojach 2 – 3 osobowych;
  • dostęp do darmowego Internetu;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu z większych polskich miast;
  • pensja co miesiąc na koncie – możliwość wzięcia zaliczki;
  • pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-pakowanie-kosmetykow-oss-holandia,oferta,6909027

ID ogłoszenia: 5515d13b75960aee