11,50-13 euro/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech 2017 na produkcji czekolady Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:01

Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem. Od zaraz zatrudnienie 2017 na produkcji w fabryce czekolady z Dortmundu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 11,50 do 13 euro za godzinę brutto w zależności o poziomu języka, umiejętności oraz doświadczenia

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji czekolady będzie polegała na przygotowywaniu oraz odmierzaniu półproduktów zgodnie z recepturą
  • zadaniem pracownika będzie obsługa urządzeń oraz kontrola jakości wyrobów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zdejmowanie gotowych produktów z taśmy oraz pakowaniem do opakowań zbiorczych

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • gotowość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra organizacja
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • szansę rozwoju zawodowego
  • pomoc rezydenta na miejscu
  • darmowe zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • perspektywę awansu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com

z dopiskiem “Niemcy praca na produkcji czekolady, Dortmund”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-czekolady-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 1745928935e7ee05