152,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy mrożonej Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2019 22:24

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez języka. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 152,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w nowoczesnej fabryce spożywczej na produkcji dań mrożonych – pizza, zapiekanki, owoce morza itp.;
  • zadaniem będzie przygotowywanie pizzy, czyli składników, smarowanie  sosem blatów, układanie składników, pakowanie oraz przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wsparcie na miejscu;
  • strój służbowy oraz odpowiednie środki ostrożności – fartuszki, rękawiczki oraz płyny odkażające itp.;
  • norweską umowę o pracę;
  • szkolenia praz zapoznanie z obowiązkami.;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: soknadansatte@fastmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-pizzy-mrozonej-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 2845d89a0043028b