1500-2000 € netto

Bez znajomości języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw Ulm

  • Miasto lub region: Ulm
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 lipca 2019 18:56

Od zaraz aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka, przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w Ulm z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1500 – 2000 Eur netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na polu przy zbiorach i pielęgnacji warzyw – marchwi, selerów oraz porów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie w pracy – minimum 3 sezony;
  • preferowane będą zgłoszenia od kobiet;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę dla kobiet;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • zakwaterowanie odpłatne na miejscu;
  • na miejscu jest szefowa – Polka;
  • pracę na 3 miesiące, ale na miejscu można pracować z przerwami cały rok;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +4915211877780.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-warzyw-w-ulm-2019/

ID ogłoszenia: 7715d2380947fc97