9,19 €/h +premie

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach malin, jeżyn i truskawek od zaraz Friedrichshafen

  • Miasto lub region: Friedrichshafen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 maja 2019 19:57

Pracodawca z Friedrichshafen szuka osób od zaraz do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach malin, jeżyn i truskawek. Oferta bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach.

Lokalizacja: Friedrichshafen.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz. + premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy zbiorach owoców jagodowych, np. truskawek, malin, jeżyn, agrestu i porzeczek;
  • również zbieranie owoców pestkowych, np. jabłek i wiśni;
  • możliwa jest też praca przy zbieraniu kiści winogron;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność przez najbliższe 2 miesiące;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach rolniczych;
  • odpowiednie buty i to najlepiej z metalowymi noskami, a także ubrania do pracy i pościel.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka wynagrodzenia;
  • pracę 6 dni w tygodniu;
  • minimum 48 godzin pracy na tydzień;
  • możliwość wzięcia zaliczki do 50 Eur na tydzień;
  • zakwaterowanie w cenie 7,33 Eur na dobę w pokojach 4 – 6 osobowych.

Aplikacja:

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres: niemcy@bispol.com

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 134463295 albo 782 745 508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-sezonowa-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-malin-jezyn-truskawek-friedrichshafen/

ID ogłoszenia: 6765ce2b55a925b7