120,50 DKK brutto/h

Bez znajomości języka Dania praca na magazynie odzieżowym od zaraz Odense 2019

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 20:14

Możliwość podjęcia pracy w Danii na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka dostępne od zaraz w Odense. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 120,50 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na kompletowaniu produktów zgodnie z zamówieniem, a także na przeprowadzaniu kontroli jakości;
  • zadaniem pracownika będzie też obsługiwanie skanera ręcznego, ale również współpraca z kurierami oraz innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • rzetelność;
  • dużym atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz przyjechanie swoim autem;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • możliwość efektywnej współpracy.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością jej przedłużenia;
  • świadczenia socjalne;
  • możliwość rozwijania się oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 3200 DKK miesięcznie.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres:

Sikker2019@execs.com

z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem:

Nr ref.: skr/23/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezowym-odense/

ID ogłoszenia: 6885ca39356adf01

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Dania praca na magazynie odzieżowym od zaraz Odense 2019”

  1. Patrycja Rybicka na 29 kwietnia 2019 @ 10:45

    Jestem zainteresowana oferta pracownik
    magazynu