8,80 - 9,60 GBP brutto/h

Bez znajomości języka dla par Anglia praca pakowanie czekoladek od zaraz Luton

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 1 października 2019 21:34

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu czekoladek. Ogłoszenie z Luton dla par bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 8,80 GBP brutto/h bez języka albo 9,60 GBP brutto na godz. dla osób z językiem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • ręczna praca przy taśmie produkcyjnej w manufakturze słodyczy, czyli układanie czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości – wyłapywanie czekoladek wybrakowanych przez zapakowaniem;
  • zachowywanie najwyższych standardów higieny – fartuszek, czepek i rękawiczki;
  • osoby ze zmysłem estetycznym mogą zostać skierowane do działu ręcznego ozdabiania czekoladek.

Wymagania:

  • sprawność manualna, szybkość oraz dobry wzrok;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • zaleta będzie znajomość j. angielskiego w każdym stopniu.

Oferujemy:

  • umowę za pośrednictwem agencji na 3 mc z możliwością jej przedłużenia;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach na miejscu w cenie 50 GBP od osoby albo 80 GBP od pary na tydzień;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • uczciwe oraz przejrzyste warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Aplikacje należy wysyłać na adres: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości:  „pakowanie czekoladek Luton 09/2019”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-luton-uk/

ID ogłoszenia: 4825d9391bea9758

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dla par Anglia praca pakowanie czekoladek od zaraz Luton”

  1. Witam, mam pytanie dotyczące tego ogłoszenia (Bez znajomości języka dla par Anglia praca pakowanie czekoladek od zaraz Luton). Jaki jest system godzinny pracy? Czy są dni wolne?

    Dziękuje

Zostaw odpowiedź do Adam